Ing. Míša Kovářová

Certifikáty:

  • Access Bars® praktik a  facilitátor (lektor) 

  • Energetic Facelift®praktik a  facilitátor (lektor) 

  • Body Process praktik a Facilitátor (lektor)  

  • praktik Symfonie možností SOP,  ESSE

  • praktik KBT O1 – Kolibové balanční techniky

  • Absolvent kurzu Energetického čtení  1,2,3

Můj život vždy nebyl snadný a radostný. Před pár lety byl i k nežití. Došla jsem do bodu, kdy jsem si uvědomila, že nemám z ničeho radost a nechce se mi žít. Jednoho rána jsem vstala a udělala jsem volbu. „Toužím každý den vstávat s radostí, toužím vědět kdo jsem, toužím zjistit, co by mě bavilo, toužím být  šťastná.“ Začala jsem hledat. Vyzkoušela jsem postupně různé metody osobního rozvoje, ale žádná z nich mi nedala jasnou odpověď na to, jak mohu udělat změny jednoduše, efektivně a lehce a zároveň se stále nevracet do minulosti a neprožívat nepříjemné emoce. Byla jsem vytrvalá, věřila jsem, že něco najdu a pak jsem objevila jednoduchou účinnou metodu Access Bars® a další skvělé techniky od modality Access Consciousness® Pak přišla laskavá a hluboká metoda Energetického čtení Pavly Skálové, kterou používám v kombinaci s dalšími technikami u osobních sezení. Nedávno jsem objevila frekvenční přístroj Healy – špičku v oblasti frekvenční medicíny, který pomocí vibrací, frekvencí a mikroproudů léčí tělo.

Míša Kovářová – Access Bars, Healy, Energetické čtení

Když se dnes ohlédnu zpět, vím, že moje volby mě dovedli až do stavu zoufalství a moje volby mě dovedli i do místa, kde jsem teď. Minulost a druhé lidi změnit nemůžeme. To, co můžeme změnit, je naše budoucnost a to tím, že začneme dělat jiné volby. Pokud neuděláme jiné volby, nebude se nám líbit, co vytvoříme v naší budoucnosti.

Co kdyby dnešek byl začátek něčeho nového i pro vás? Můžeme část cesty kráčet spolu. Ráda vám pomohu uvidět, pochopit a uzdravit ty části vás samých, které vám brání být tím, čím jste vždy toužili být. To, co ale nemohu udělat za vás, je vaše vlastní volba – zůstat nebo si vybrat změnu.