Ing. Michaela Kovářová

Certifikáty:

  • Access Bars® facilitátor (lektor) 
  • Access Bars® praktikant
  • Energetic Facelift® facilitátor (lektor) 
  • Energetic Facelift® praktikant
  • Facilitátor (lektor)  a praktikant tělesných procesů Access Consciousness
  • Facilitátor sezeni Symfonie možností SOP
  • Absolvent kurzu Energetického čtení  1,2,3

Můj život vždy nebyl snadný a radostný. Před pár lety byl i k nežití. Došla jsem do bodu, kdy jsem si uvědomila, že se mi nechce vůbec nic, že nemám z ničeho radost a nechce se mi žít. Jednoho rána jsem vstala a udělala jsem volbu. Chci každý den vstávat s radostí, chci vědět kdo jsem, chci zjistit, co by mě bavilo, chci být  šťastná. Začala jsem hledat. Vyzkoušela jsem postupně různé metody osobního rozvoje, ale žádná z nich mi nedala jasnou odpověď na to, jak mohu udělat změny jednoduše, efektivně a lehce a zároveň se stále nevracet do minulosti a tím neprožívat nepříjemné emoce. Byla jsem vytrvalá, věřila jsem, že něco najdu a pak jsem objevila jednoduchou účinnou metodu Access Bars® a další skvělé techniky od modality Access Consciousness® Pak přišla laskavá a hluboká metoda Energetického čtení Pavly Skálové, kterou používám v kombinaci s dalšími technikami u osobních sezení a nedávno jsem objevila frekvenční přístroj Healy – špičku v oblasti frekvenční medicíny, který pomocí vibrací, frekvencí a mikroproudů léčí tělo.

Naši budoucnost tvoříme dnešními volbami.
Všechny naše dosavadní volby nás dovedly až sem.
Do okamžiku, kdy si můžeme vybrat svou sílu,
svou jedinečnost a svou velkolepost.
A tím vytvoříme úplně jinou budoucnost.

Míša Kovářová – Access Bars, Healy, Energetické čtení

Když se dnes ohlédnu zpět, vím, že moje volby mě dovedli až do stavu zoufalství a moje volby mě dovedli i do místa, kde jsem teď. Minulost a druhé lidi změnit nemůžeme. To, co můžeme změnit, je naše budoucnost a to tím, že začneme dělat jiné volby. Pokud neuděláme jiné volby, nebude se nám líbit, co vytvoříme v naší budoucnosti.

Co kdyby dnešek byl začátek něčeho nového i pro vás? Můžeme část cesty kráčet spolu. Ráda vám pomohu uvidět, pochopit a uzdravit ty části vás samých, které vám brání být tím, čím jste vždy toužili být. To, co ale nemohu udělat za vás, je vaše vlastní volba – zůstat nebo si vybrat změnu.