Access Bars®

je nejznámějším technikou modality Access Consciousness®. 

ACCESS BARS® je systém 32 bodů na hlavě, kterých se lehce dotýkáme v určitých kombinacích. Každý bod je napojen na určitou životní oblast a část těla. Během sezení tělo a mysl uvolňuje a rozpouští myšlenky, emoce a pocity, které mají negativní nebo pozitivní náboj, tzn. jsou v polaritě. Tato polarita nám brání vidět věci takové jaké jsou, drží nás často v dramatech, traumatech, lítosti, žárlivosti, pochybnostech, vině, hanbě, zlosti, strachu, falešném pozitivismu atd. Během Bars se zpomalí mozkové vlny, tělo se uvolní. Na rozdíl o jiných metod umožňuje Access Bars uvolňovat a rozpouštět omezení rychle a lehce, bez opětovného prožívání nepříjemných emocí.

Access Bars jsou jedinečné v tom, jak fungují.

Po Bars odcházíte zrelaxovaní, s vnitřním klidem a mírem.

Každé další BARSy přináší větší radost a vnitřní klid. Při každém dalším sezení klientovo tělo uvolňuje omezení a bloky z hlubších vrstev vědomí a nevědomí. Tím dochází k hluboké osobní změně. Najednou všechno vnímáme bez hodnocení a negativních emocí a díky tomu dokážeme měnit nefungující vztahy a situace v klidu a s rozvahou. Vzniká prostor pro nové volby a nové možnosti v našich životech. Záleží pouze na vás, jak moc jste ochotní změnit své myšlení a vztah k sobě. 

Samotné sezení Access Bars trvá od 60 do 90 minut. Klient leží oblečený na pohodlném relaxačním lehátku pod dekou. Velmi často se stává, že klient při obdržení BARS usne nebo se dostane do hluboce uvolněných stavů. Sezení je vhodné obdržet víckrát s takovými časovými rozestupy, aby vyhovovali klientovi ideálně jednou za týden. Čím vícekrát Access Bars obdržíte, tím větším a trvalejším přínosem bude pro vaše tělo a mysl. 

Sezení Access Bars je vhodné i pro děti, miminka a těhotné ženy a seniory.

Děti jsou mnohem spontánnější a reagují na Bars mnohem rychleji než dospělí. U dětí trvá samotné sezení od 15 minut do 60 minut podle věku a povahy dítěte. U starších dětí, které mají poruchy chování, nebo jsou uzavřené, nedůvěřivé či introvertní, doporučuji délku sezení 60 minut, pokud to dítě vydrží. Dítě se může u BARS sedět či ležet a současně se dívat na pohádku. Bázlivější děti mohou během BARS  sedět na klíně rodičů. U miminek trvá sezení cca 5-10 minut v závislosti na povaze problému či traumatu. uvolnění

Účinky Access Bars:

 • Uvolnění stresu a napětí

 • Odbourání únavy a vyčerpanosti, zvýšení životní vitality

 • Odstranění psychických problémů jako jsou deprese, úzkosti, strachy, fóbie, nespavost, závislosti

 • Snížení hyperaktivity a agresivity u dětí, odstranění poruch chování u dětí

 • Vede k celkovému rozvoji osobnosti na psychické i fyzické úrovni

 • Vhodné a přínosné i pro autisty a lidi s Alzheimerovou chorobou 

 • Změna myšlení, mindsetu a změna na všech úrovních

 • Výrazné zlepšení psychiky a průběhu těhotenství a porodu. Je možné dávat Bars i během porodu, což už některé porodní asistentky dělají

 •  

Kontaktuj mě    Ceník

Je výhodné se Access Bars naučit a dopřávat si je pravidelně v rodině mezi sebou nebo si je vyměňovat s dalšími Bars praktiky. Je to snadný a velmi účinný způsob jak si udržet radost ze života a lehkost v každé situaci. Kurz Access Bars je jednodenní a děti do 16 let jej mají v doprovodu dospělých zdarma.

Kurz Access Bars:

Srdečně vás zvu na jednodenní certifikovaný kurz, na kterém se Access Bars naučíte.

 

 • Kurz je jednodenní a trvá 8 hodin.

 • Pustíme si video se zakladatelem Gary Douglasem a spoluzakladatelem Dr. Danem Heerem .

 • Podrobně vám vysvětlím, jak metoda funguje. Ukážu vám body Access Bars, jejich kombinace, jejich spuštění.

 • Každý účastník kurzu 2krát přijme sezení Bars a 2krát ho poskytne.

 • Získáte další jednoduché nástroje, které vám pomohou změnit vše, po čem toužíte.

 • Obdržíte český manuál Access Bars.

 • Obdržíte obrázkový návod, jak body držet a kde jsou na hlavě umístěny. 

Metodu Access Bars se zvládne naučit každý. Není třeba žádných zvláštních předpokladů a schopností. Na konci kurzu dostanete certifikát a zároveň se stáváte certifikovaným praktikem Access Bars® a můžete tuto metodu začít používat v rámci své praxe nebo jen pro sebe a své blízké.

Děti mají do 16 let kurz zdarma. Pokud máte dítě nebo děti, které baví dotýkat se a přispívat druhým a vydrží s námi celý den, mohou přijít na kurz s vámi.

Mým úkolem je vás posílit v tom, že vy víte. Vytvoříme spolu prostor bez soudů a hodnocení, ve kterém si uvědomíte, že vaše VOLBA tvoří, že jsme tvůrci neomezených možností a že jsme zdrojem. 

Co kdyby dnešní den byl začátkem něčeho nového?

Kdybyste mohli změnit cokoliv ve vašem životě, co by to bylo?

Termíny kurzů