Kurzy Tělesných procesů

Pojďte si dopřát den plný péče o vaše tělo, laskavých jemných doteků, které každé tělo miluje. Co kdyby to byl začátek vědomé komunikace s vaším těle?

Na kurzy jednotlivých tělesných procesů AC nejsou třeba žádné předpoklady, není povinnost absolvovat jiný kurz od AC. Kurz je certifikovaný, tzn. že jej můžete používat v rámci své profese nebo jen tak pro sebe a své blízké.

Tělesné procesy se spouští dotekem rukou a vyvoláním jeho energie, se kterou se seznámíte na kurzu. Během kurzu tento proces dvakrát obdržíte a darujete.

Rezervujte si Termín kurzu
Ceník kurzů AC


PŘEHLED KURZŮ, KTERÉ MÁM V SOUČASNOSTI V NABÍDCE:

KURZ MTVSS – SYSTÉM PRO ODSTRANĚNÍ TERMINÁLNÍ VALENCE

Délka trvání kurzu: 4 hodiny

MTVSS je jedním z nejdynamičtějších tělesných procesů AC. MTVSS odstraní téměř jakoukoli funkční poruchu těla a umožňuje nastartovat plně imunitu. Pravidelným spouštěním MTVSS nastaly změny u rakoviny a další potenciálně smrtelných nemocí. MTVSS může být použit zhruba tisíci různými způsoby a pokaždé vytváří jiné možnosti – s respirační systémem, s centrálním nervovým systémem, trávícím systémem, střevy, kůží, lymfatickým systémem, hormonálním systémem, atd…

Pokud jste již absolvovali kurz Foundation od AC, tak umíte spouštět MTVSS pouze pro imunitní systém. Pokud byste rádi uměli spouštět MTVSS i pro celé tělo a pro všechny tělesné systémy zvlášť, bude tento kurz pro vás velkým přínosem.

ODSTRANĚNÍ NEŽÁDOUCÍCH VLIVŮ OČKOVÁNÍ

Délka trvání kurzu: 3 hodiny

Tento tělesný proces Access Consciousness® (AC) umožňuje postupné odstranění nežádoucích vlivů toho, co bylo v těle vakcinačně překódováno, včetně RNA, umělé inteligence IA. Je vhodný před každým očkováním a pokud ho tělo neobdrželo před ním, je účinný i po každém očkování. Je přínosné ho obdržet opakovaně 8-10 krát. U těžkých následků je potřeba tento proces opakovat mnohokrát podle reakce těla.

KOMPENZAČNÍ PROUDY

Délka trvání kurzu: 3 hodiny

Tento proces může pomoci odstranit kompenzační proudy, které způsobují, že se vzdáváme své síly a přežíváme, místo abychom prospívali. Pokud odstraníme kompenzační proudy, tak budeme mít přesnější tah na branku. Co takhle mít přesné zacílení a nenechat se rozptýlit ani odradit?

AKTIVACE NEOMEZENÉ ENERGIE, NEOMEZENÉHO BOHATSTVÍ A NEOMEZENÝCH MOŽNOSTÍ

Délka trvání kurzu: 3 hodiny

Tvoříte ve vašich životech hojnost nebo nedostatek? Jaké by to bylo vytvořit více toho, po čem toužíte? Pokud máte chuť tvořit za hranice této reality a za hranice toho, co si myslíte, že je možné, budu se na vás těšit.

AKTIVACE HORMONÁLNÍ ROVNOVÁHY

Délka trvání kurzu: 3 hodiny

Tělesný proces zaměřený na obnovení a regulaci hormonální rovnováhy, která je základem spokojené ženy. JAK SE HORMONÁLNÍ NEROVNOVÁHA PROJEVUJE?

Způsobuje: únavu, stres, nepravidelný menstruační cyklus, bolestivou menstruaci, problémy s otěhotněním, mastnou nebo aknózní pleť, chloupky na obličeji, váhové výkyvy, padání vlasů, ztráta libida, emoční nestabilitu a změny nálad, myomy, cysty atd….

LYMFATICKÉ NESHODY A NEKONZISTENCE ŽLÁZ

Délka trvání kurzu: 3 hodiny

Máte chuť rozproudit vaši lymfu? Máte chuť zbavit se otoků a toxinů? Lymfatický systém je síť tkání a orgánů, která pomáhá tělu zbavit se toxinů, buněčného odpadu a dalšího nežádoucího materiálu. Prvořadou funkcí lymfatického systému je transportovat lymfu. Pokud řádně nepracuje, tekutina se usazuje v tkáních a vytváří otoky.

NULOVÁ SUMA TRAUMATU

Délka trvání kurzu: 3 hodiny

Tělesný proces, který ruší účinek šoku a traumatu na těle a následky stresových poruch. Lze použít v případech:
-chronické bolesti pohybového aparátu
-následky úrazů a poúrazové stavy
– pooperační stavy
-přetížení těla nadměrnou prací

BUNĚČNÁ PAMĚŤ

Délka trvání kurzu: 3 hodiny

Tělesný proces, který umí zvrátit účinky fyzických zranění a jizev po těle. Na léčení jizev se účinnost zesiluje kombinací s tělesným procesem Obvody. Je to dynamický proces, který pomáhá uzdravit tělo tím, že dojde k odblokování buněčné paměti.

OBVODY

Délka trvání kurzu: 3 hodiny

Tělesný proces, který rozbíjí nebo obnovuje uzavřené, přerušené, rozbité a neaktivované obvody v těle po chirurgických zákrocích, při chronických onemocněních, po úrazech.

– pracuje s obvody nervovými, synaptickými, komunikačními
– vhodné také při záchvatech, při ADD, ADHD, OCD

ELIMINACE VŠECH LŽÍ UZAMČENÝCH DO TĚLA

Délka trvání kurzu: 3 hodiny

Tento nový tělesný proces od AC je velmi silný a vaše tělo ho bude zbožňovat. Tento proces umožňuje odemknout a rozpustit z každé buňky našeho těla všechny soudy a lži, které jsme převzali od ostatních a kterým jsme uvěřili, že jsou naše.Jake by to bylo nezastavovat sami sebe díky lžím?

Jake by to bylo přestat se soudit díky lžím?
Jake by to bylo nikomu nevěřit a vědět, že vy víte?
Jake by to bylo VĚDĚT, VNÍMAT, BÝT A PŘÍJÍMAT vše a vybrat si jen to, co je pravda pro nás?