Tělesné procesy od Access Consciousness umožňují tělu vytvořit nové možnosti tím, že v tělu vyvoláme specifickou energii a tím změnit fyzické omezení, nemoc a bolest. Tyto procesy jsou stejně účinné jak na lidech, tak na zvířatech a pracují jak s fyzickým tělem, tak s jemně hmotnými těly.

Celkem mám v nabídce 60 tělesných procesů

Tyto tělesné procesy můžete zažít během osobního sezení. 

Další možností je přijít na 3-hodinový kurz jednotlivých procesů, kde se proces naučíte spouštět na sobě a druhých. Pro kurz nejsou žádné povinné předpoklady.

Popis několika procesů:

MTVSS je jedním z nejdynamičtějších tělesných procesů. MTVSS umí odstranit téměř jakoukoli funkční poruchu těla a umožňuje nastartovat plně imunitu. Pravidelným spouštěním MTVSS nastaly změny také u lidí s  rakovinou. MTVSS může být použit různými způsoby a pokaždé vytváří jiné možnosti s celým tělem, kostmi, orgány, imunitou, respirační systémem, s centrálním nervovým systémem, trávícím systémem, střevy, kůží, lymfatickým systémem, hormonálním systémem, atd…

FLEXIBILNÍ A UVOLNĚNÉ TĚLO – uvolňuje bolestivé, stažené a unavené svaly
– uvolňuje svalové křeče z pře-trénování, přepracování
– umožňuje větší ohebnost těla
– zvyšuje pohyblivost těla
– zamezuje zkracování svalů
– odemyká trauma a šok zamčený v těle

ODSTRANĚNÍ NEŽÁDOUCÍCH VLIVŮ RNA A OČKOVÁNÍ umožňuje postupné odstranění nežádoucích vlivů toho, co bylo v těle vakcinačně překódováno, včetně RNA. Je vhodný před každým očkováním a pokud ho tělo neobdrželo před ním, je také účinný i po každém očkování. Je skvělý po COVID očkování. 

TAH NA BRANKU pomáhá odstranit kompenzační proudy, které způsobují, že se bezy vzdáváme a nedokončujeme své cíle a projekty a nemáme tah na branku.

AKTIVACE NEOMEZENÉ HOJNOSTI, MOŽNOSTÍ A ENERGIE  umožňuje tvořit více toho, po čem toužíte a za hranice toho, čemu věříte, že je možné.

LYMFA umožňuje rozproudit vaši lymfu, zbavuje otoků a toxinů. Lymfatický systém je síť tkání a orgánů, která pomáhá tělu zbavit se toxinů, buněčného odpadu a dalšího nežádoucího materiálu. 

NULOVÁ SUMA TRAUMATU ruší účinek šoku a traumatu v těle a dále ruší následky stresu. Lze použít v případech:

-chronické bolesti pohybového aparátu
-následky úrazů a poúrazové stavy
– pooperační stavy
-přetížení těla nadměrnou prací

BUNĚČNÁ PAMĚŤ umí zvrátit účinky fyzických zranění a jizev po těle. Je to dynamický proces, který pomáhá uzdravit tělo tím, že dojde k odblokování buněčné paměti.

OBVODY rozbíjí nebo obnovuje uzavřené, přerušené, rozbité a neaktivované obvody v těle po chirurgických zákrocích, při chronických onemocněních, po úrazech. Pracuje s obvody nervovými,synaptickými, komunikačními, vhodné také při záchvatech, při ADD, ADHD, OCD.

KOREKCE ZRAKU je vhodná u jakékoliv nápravy a slabosti zraku – dioptrie, zákaly, únava očí, alergie, otoky očí a záněty nosních dutin. Tento proces pracuje se všemi tělesnými systémy a orgány, které mají vliv na náš zrak.

ODMOCNINA -1 dokáže během pár hodin zvrátit horečku, chřipku a nachlazení. Dalšími účinky je zmírnění artritidy, epilepsie u lidí i zvířat.

PRYČ S TUKOVÝMI BUŇKAMI umožňuje tělu odemknout a přetvořit nevyužitou energii, která se přeměnila do tukových buněk.

RECIPROČNÍ DIMENZE skvěle funguje u všech fyzických omezení, která vytvářejí ztuhlost a nedostatek pohybu v páteři, a kterých se nelze zbavit.
Také velmi dobře funguje u bolestí krční a bederní páteře, obzvláště, když se střídají. Příčinou je stejné omezení vašeho těla v jiné realitě nebo realitách.

AKTUALIZACE FUNKČNÍ TĚLESNÉ ROVNOVÁHY umožňuje tělu dostat se zpět do tělesné rovnováhy a vybalancovat pravou a levou část těla.

BEZ DROG, ZÁVISLOSTÍ A PERFEKCIONISMU Když užíváme jakékoliv drogy, alkohol, medikamenty, léky na deprese a úzkosti, vnímáme mnohem více šílenství a myšlenky všech kolem nás, které vstřebáváme a uzavíráme do našeho systému. Tento proces nám umožňuje odemknout a přenastavit toto nastavení těla, zbavit samotné závislosti. Dále tento proces umožňuje přetvořit náš vlastní perfekcionismus na dovolení k sobě a k jiným. 

Kurzy Tělesných procesů

Na kurzy jednotlivých tělesných procesů AC nejsou třeba žádné předpoklady, není povinnost absolvovat jiný kurz od AC. Kurz je certifikovaný, tzn. že jej můžete používat v rámci své profese nebo jen tak pro sebe a své blízké.

Na kurzu se naučíte spouštět proces na sobě a na druhých osobách. Během kurzu proces obdržíte a darujete.

Termíny kurzů Ceny kurzů a terapií