Tělesné procesy od AC

 

Tělesné procesy od Access Consciousness jsou energetické. Pracují s energií těl a bytostí. Tyto procesy odemykají a mění různá omezení, bolesti, utrpení našich těl v této realitě. Tyto procesy jsou stejně účinné jak na lidech, tak na zvířatech.

Jakmile energii daného tělesného procesu jednou zažijete, vaše tělo ji už vždycky pozná a bude ji umět aktivovat na sobě a na jiných tělech.

BYLI BYSTE OCHOTNÍ VYTVOŘIT JINOU REALITU SE SVÝM TĚLEM?

BYLI BYSTE OCHOTNÍ ZAČÍT S TĚLEM VĚDOMĚ KOMUNIKOVAT pomocí tělesných procesů AC?

Mohu vám nabídnout celkem kolem 60 tělesných procesů, které i vyučuji. Můžete přijít na osobní sezení nebo na kurz. Zde je ukázka několika tělesných procesů, které nabízím:

MTVSS – SYSTÉM PRO ODSTRANĚNÍ TERMINÁLNÍ VALENCE je jedním z nejdynamičtějších tělesných procesů AC. MTVSS odstraní téměř jakoukoli funkční poruchu těla a umožňuje nastartovat plně imunitu. Pravidelným spouštěním MTVSS nastaly změny u rakoviny a další potenciálně smrtelných nemocí. MTVSS může být použit zhruba tisíci různými způsoby a pokaždé vytváří jiné možnosti – s respirační systémem, s centrálním nervovým systémem, trávícím systémem, střevy, kůží, lymfatickým systémem, hormonálním systémem, atd…

ODSTRANĚNÍ NEŽÁDOUCÍCH VLIVŮ OČKOVÁNÍ umožňuje postupné odstranění nežádoucích vlivů toho, co bylo v těle vakcinačně překódováno, včetně RNA, umělé inteligence IA. Je vhodný před každým očkováním a pokud ho tělo neobdrželo před ním, je také účinný i po každém očkování. Je skvělý po COVID očkování. Je přínosné ho obdržet opakovaně 5-10krát. U těžkých následků je potřeba tento proces opakovat mnohokrát podle reakce těla.

KOMPENZAČNÍ PROUDY může pomoci odstranit kompenzační proudy, které způsobují, že se vzdáváme své síly a přežíváme, místo abychom prospívali. Pokud odstraníme kompenzační proudy, tak budeme mít přesnější tah na branku. Co takhle mít přesné zacílení a nenechat se rozptýlit ani odradit.

AKTIVACE NEOMEZENÉ ENERGIE, NEOMEZENÉHO BOHATSTVÍ A NEOMEZENÝCH MOŽNOSTÍ Tvoříte ve vašich životech hojnost nebo nedostatek? Jaké by to bylo vytvořit více toho, po čem toužíte? Pokud máte chuť tvořit za hranice této reality a za hranice toho, co si myslíte, že je možné, budu se na vás těšit.

AKTIVACE HORMONÁLNÍ ROVNOVÁHY je zaměřena na obnovení a regulaci hormonální rovnováhy, která je základem spokojené ženy. HORMONÁLNÍ NEROVNOVÁHA ZPŮSOBUJE: únavu, stres, nepravidelný menstruační cyklus, bolestivou menstruaci, problémy s otěhotněním, mastnou nebo aknózní pleť, chloupky na obličeji, váhové výkyvy, padání vlasů, ztráta libida, emoční nestabilitu a změny nálad, myomy, cysty atd….

LYMFATICKÉ NESHODY A NEKONZISTENCE ŽLÁZ umožňuje rozproudit vaši lymfu, zbavuje otoků a toxinů. Lymfatický systém je síť tkání a orgánů, která pomáhá tělu zbavit se toxinů, buněčného odpadu a dalšího nežádoucího materiálu. Prvořadou funkcí lymfatického systému je transportovat lymfu. Pokud řádně nepracuje, tekutina se usazuje v tkáních a vytváří otoky.

NULOVÁ SUMA TRAUMATU ruší účinek šoku a traumatu na těle a následky stresových poruch. Lze použít v případech:

-chronické bolesti pohybového aparátu
-následky úrazů a poúrazové stavy
– pooperační stavy
-přetížení těla nadměrnou prací

BUNĚČNÁ PAMĚŤ umí zvrátit účinky fyzických zranění a jizev po těle. Na léčení jizev se účinnost zesiluje kombinací s tělesným procesem Obvody. Je to dynamický proces, který pomáhá uzdravit tělo tím, že dojde k odblokování buněčné paměti.

OBVODY rozbíjí nebo obnovuje uzavřené, přerušené, rozbité a neaktivované obvody v těle po chirurgických zákrocích, při chronických onemocněních, po úrazech. Pracuje s obvody nervovými,synaptickými, komunikačními, vhodné také při záchvatech, při ADD, ADHD, OCD.

Kurzy Tělesných procesů Termíny kurzů Ceny kurzů a terapií