Tělesné procesy od Access Consciousness umožňují tělu vytvořit nové možnosti a tím změnit fyzické omezení, nemoc a bolest. Tyto procesy jsou stejně účinné jak na lidech, tak na zvířatech a pracují jak s fyzickým tělem, tak s jemně hmotnými těly.

Celkem mám v nabídce 60 tělesných procesů

Tyto tělesné procesy můžete zažít během osobního sezení. 

Další možností je přijít na 3-hodinový kurz jednotlivých procesů, kde se proces naučíte spouštět na sobě a druhých. Pro kurz nejsou žádné povinné předpoklady.

Popis několika procesů:

MTVSS je jedním z nejdynamičtějších tělesných procesů. MTVSS umí odstranit téměř jakoukoli funkční poruchu těla a umožňuje nastartovat plně imunitu. Pravidelným spouštěním MTVSS nastaly změny také u lidí s  rakovinou. MTVSS může být použit různými způsoby a pokaždé vytváří jiné možnosti s celým tělem, kostmi, orgány, imunitou, respirační systémem, s centrálním nervovým systémem, trávícím systémem, střevy, kůží, lymfatickým systémem, hormonálním systémem, atd…

FLEXIBILNÍ A UVOLNĚNÉ TĚLO – uvolňuje bolestivé, stažené a unavené svaly
– uvolňuje svalové křeče z pře-trénování, přepracování
– umožňuje větší ohebnost těla
– zvyšuje pohyblivost těla
– zamezuje zkracování svalů
– odemyká trauma a šok zamčený v těle

ODSTRANĚNÍ NEŽÁDOUCÍCH VLIVŮ RNA A OČKOVÁNÍ umožňuje postupné odstranění nežádoucích vlivů toho, co bylo v těle vakcinačně překódováno, včetně RNA. Je vhodný před každým očkováním a pokud ho tělo neobdrželo před ním, je také účinný i po každém očkování. Je skvělý po COVID očkování. 

TAH NA BRANKU pomáhá odstranit kompenzační proudy, které způsobují, že se bezy vzdáváme a nedokončujeme své cíle a projekty a nemáme tah na branku.

AKTIVACE NEOMEZENÉ HOJNOSTI, MOŽNOSTÍ A ENERGIE  umožňuje tvořit více toho, po čem toužíte a za hranice toho, čemu věříte, že je možné.

LYMFA umožňuje rozproudit vaši lymfu, zbavuje otoků a toxinů. Lymfatický systém je síť tkání a orgánů, která pomáhá tělu zbavit se toxinů, buněčného odpadu a dalšího nežádoucího materiálu. 

NULOVÁ SUMA TRAUMATU ruší účinek šoku a traumatu v těle a dále ruší následky stresu. Lze použít v případech:

-chronické bolesti pohybového aparátu
-následky úrazů a poúrazové stavy
– pooperační stavy
-přetížení těla nadměrnou prací

BUNĚČNÁ PAMĚŤ umí zvrátit účinky fyzických zranění a jizev po těle. Je to dynamický proces, který pomáhá uzdravit tělo tím, že dojde k odblokování buněčné paměti.

OBVODY rozbíjí nebo obnovuje uzavřené, přerušené, rozbité a neaktivované obvody v těle po chirurgických zákrocích, při chronických onemocněních, po úrazech. Pracuje s obvody nervovými,synaptickými, komunikačními, vhodné také při záchvatech, při ADD, ADHD, OCD.

KOREKCE ZRAKU je vhodná u jakékoliv nápravy a slabosti zraku – dioptrie, zákaly, únava očí, alergie, otoky očí a záněty nosních dutin. Tento proces pracuje se všemi tělesnými systémy a orgány, které mají vliv na náš zrak.

JAK RYCHLE NA CHŘIPKU A NACHLAZENÍ dokáže během pár hodin zvrátit horečku, chřipku a nachlazení. Dalšími účinky je zmírnění artritidu, epilepsii u lidí i zvířat.

PRYČ S TUKOVÝMI BUŇKAMI umožňuje tělu odemknout a přetvořit nevyužitou energii, která se přeměnila do tukových buněk.

RECIPROČNÍ DIMENZE skvěle funguje u všech fyzických omezení, která vytvářejí ztuhlost a nedostatek pohybu v páteři, a kterých se nelze zbavit.
Také velmi dobře funguje u bolestí krční a bederní páteře, obzvláště, když se střídají. Příčinou je stejné omezení vašeho těla v jiné realitě nebo realitách.

Kurzy Tělesných procesů

Na kurzy jednotlivých tělesných procesů AC nejsou třeba žádné předpoklady, není povinnost absolvovat jiný kurz od AC. Kurz je certifikovaný, tzn. že jej můžete používat v rámci své profese nebo jen tak pro sebe a své blízké.

Na kurzu se naučíte spouštět proces na sobě a na druhých osobách. Během kurzu proces obdržíte a darujete.

Termíny kurzů Ceny kurzů a terapií