Vítejte na kurzu ACCESS BARS.

Pojďte si dopřát den plný zábavy, aha momentů a nových uvědomění. Co kdyby to byl první den ve vašem životě, kdy se nebudete za nic soudit, kdy budete k sobě laskaví a kdy si uvědomíte, že si můžete vybrat tvořit svůj život jinak? Co kdybyste získali jako bonus mnoho jednoduchých nástrojů, které vám usnadní život?

Metoda Access Bars je jednoduchá a velmi účinná.

Access Bars jsou jedinečné v tom, jak fungují.

Na rozdíl od jiných metod umožňují uvolňovat a rozpouštět bloky a omezení lehce, bez pláče a nepříjemných emocí. Vaše tělo u nich příjemně zrelaxuje  a také začne znovu přijímat.

Je to jako byste zmáčkli tlačítko VYMAZAT v počítači, kterým je vaše mysl. Access Bars vám pomohou udělat kompletní úklid myšlenek a všech nefunkčních vzorců, které jste převzali, ze kterých fungujete a mnohdy o nich ani nevíte.

 
Jako BONUS získáte další praktické a jednoduché nástroje, které vám umožní být si vědomi toho, co funguje pro vás a co je pravda pro vás.

PRŮBĚH KURZU:

  • Kurz je jednodenní a trvá 8 hodin.
  • Seznámím vás s metodou a jejím zakladatelem Gary Douglasem.
  • Pustím vám video, kde vám Gary Douglas a Dr. Dain Heer zábavně představí tuto metodu.
  • Podrobně vám vysvětlím, jak metoda funguje. Ukážu vám body Access Bars, jejich kombinace, jejich aktivaci a spuštění.
  • Každý účastník kurzu 2krát přijme sezení Bars a 2krát ho poskytne s mojí asistencí.
  • Naučíte se používat Access Consciousness čisticí prohlášení, tzv. „Clearing statements“.
  • Získáte informace o 3 tělesných procesech – TSS, Exit Stage Left a aktivaci brzlíku.
  • Získáte další jednoduché nástroje Access Consciousness: Jak se ptát a pokládat otázky, Co je lehké a těžké pro vaše tělo- neboli co je pravda a co je lež.
  • Obdržíte český manuál Access Bars.
  • Obdržíte obrázkový návod, jak body držet a kde jsou na hlavě umístěny. 

Metodu Access Bars se zvládne naučit každý. Není třeba žádných zvláštních předpokladů a schopností. Absolvováním kurzu dostanete certifikát a zároveň se stáváte certifikovaným praktikem Access Bars® a můžete tuto metodu ihned začít používat v rámci své praxe nebo jen pro sebe a své blízké.

Pokud máte děti, které rády přispívají a pečují, jsou na kurzu také vítány. Není nutné, aby poslouchali celý den teorii, mohou být s námi a hrát si nebo dělat, co je baví. Stačí, když budou ochotny přijmout Barsy a darovat krátké Barsy. Dostanou také svůj certifikát. Děti umí dávat Access Bars přirozeně a jde jim to lehce. Navíc mají kurz do 16ti let zdarma v doprovodu platícího dospělého.        

Mým úkolem je vás posílit v tom, že vy víte. Vytvoříme spolu prostor bez soudů a hodnocení, ve kterém si uvědomíte, že VOLBA tvoří a my jsme tvůrci neomezených možností. 

Co kdyby toto bylo začátkem něčeho nového?

Kdyby jste mohli změnit cokoliv, co by to bylo?

CENA KURZU je 6300 Kč a je stanovena společností Access Consciousness®. Více v sekci: Ceník.

Ceny kurzů a terapií Termíny kurzů Nezávazně se objednejte na terapii