Jsem oficiálním zprostředkovatelem firmy Healy World. Pokud nákup uděláte přes moji osobu, získáte tím moji technickou a osobní podporu, české materiály a návody zdarma, moje video nahrávky – instalace, použití.

Skladem v e-shopu všechny edice přístroje Healy.  Využijte aktuální marketingové akce a pořiďte si kapesní přístroj Healy za velmi výhodné ceny.  Doručení Healy do 3-5 dní. 

Aktuální ceny a slevy, postup nákupu


Společnost Healy World je dceřinou společností mezinárodní skupiny Time Wiever, která vyvinula několik přístroje pro domácí i profesionální využití, které jsou špičkou v oblasti diagnostiky a léčby pomocí kvantového přenosu, frekvencí a mikroproudů. 

Produkty v nabídce:

1. MagHealy harmonizuje prostor, vodu, tělo a nově umí hloubkovou analýzu 12 meridiánů.

 

Více o MagHealy


2. Healy – malé inteligentní nositelné zařízení, malý domácí lékař

Zdravotnický produkt třídy IIA s certifikací, malá cestovní velikost pro osobní nebo profesní užití.

Přístroj Healy je inteligentní nositelné zařízení na každý den a přináší nové technologie v oblasti frekvencí, frekvenční terapie, mikro proudů a vibrací. Je založen na patentech Nikola Tesly. Přístroj Healy pomocí kvantového senzoru skenuje a analyzuje každou buňku a napětí buněčných membrán ve vašem těle a vše ve vašem bioenergetickém poli. Na základě analýzy, pak doporučí harmonizující léčivé frekvence a mikro proudy, kterými následně stimuluje orgány, meridiány nebo celé tělo a mysl. Dodávka mikro proudu s určitými frekvencemi zvyšuje potenciál buněčné membrány a produkci ATP a tím harmonizuje buňky, buňka srovná napětí na buněčné membráně a otevře brány pro vstup prospěšných látek a výstup odpadních látek z těla ven. Buňka se začne čistit a za pomocí frekvencí působících na bioenergetické pole člověka a jeho orgánů dojde k harmonizaci orgánů, která se vyladí do původního zdravého nastavení.

Přístroj Healy využívá 144 000 zlatých frekvencí a každá z nich má specifický účinek. Srdcem zařízení Healy je kvantový snímač, který pro vás individuálně vybírá ty zlaté frekvence, které jsou pro vás nejlepší v době aplikace. Healy je navrženo tak, aby vám také ulevilo od různých lokálních, akutních nebo chronických bolestí a podporovalo léčbu duševních onemocnění.

Přístroj Healy pomocí resonanční analýzy dokáže přesně zjistit, kde je v těle příčina vašich nemocí, v jakém stavu je váš imunitní systém, orgány, meridiány, čakry a zda jste překyseleni, jaké minerály, vitamíny, stopové prvky a aminokyseliny máte v nerovnováze. Přístroj má v sobě také nahrané frekvence homeopatik, tkáňových solí, Bachových esencí, Australských květových esencí, vitamínů, aminokyselin a minerálů, nerostů. Dle výsledků diagnostiky přesně vybere, co nejvíce rezonuje s daným tělem a následně je pomocí frekvencí doplní. Dále umí přesnou diagnostiku aury, včetně kompletního rozboru zátěží a témat na jednotlivých čakrách, včetně popisu rodových a karmických lekcí.

Přístroj Healy je velmi přínosný i pro zvířata.  Harmonizující léčivé frekvence jsou blahodárné i pro ně. Healy umí přesně určit, co je v těle zvířete v disharmonii či nemocné a umí vybrat frekvence i pro něj.

Dále umí harmonizovat prostory a domy. Určí, zda jsou v místě geopatogenní zóny, elektro smog a další faktory, které mají vliv na naše biopole a buňky. Vibrace a energie místa, kde žijeme a pracujeme má také zásadní vliv na kvalitu našich vztahů a našeho zdraví.

Více o edicích Healy

Healy si mě našlo v březnu 2021. Měla jsem možnost jej vyzkoušet na stovkách lidí díky mé práci. Byla jsem překvapená, jak vždy přesně diagnostikoval příčiny nemocí, nemocné orgány, oslabené meridiány a jak dal celostní obraz toho, co se děje v daném těle a co se děje na úrovni psychiky. Neustále mě udivuje, jak pomocí léčivých frekvencí umí dát postupně vše do pořádku. Délka frekvenčního léčení je individuální. Dá se říci, že čím starší tělo a čím delší nemoc, tím oprava buněk trvá déle. Dle mých zkušeností je možné vyléčit většinu nemocí, dokonce i těch, kdy to vypadá, že je stav konečný.

Dovoluji si tvrdit, že je to zatím moje nejlepší investice do zdraví. Dokonce jsem přestala kupovat vitamínové doplňky a preparáty a vše si doplňuji do těla pomocí Healy a to přesně podle potřeb mého těla.

Máte možnost si u mně buď objednat osobní Diagnostiku nebo si koupit vlastní přístroj.

Jsem oficiálním zprostředkovatelem firmy Healy World. Pokud nákup uděláte přes moji osobu, získáte tím moji technickou a osobní podporu, české materiály a návody zdarma, video nahrávky zdarma – instalace, použití.

Jak si koupit Healy

Diagnostiky provádím jak osobně tak na dálku na základě vašeho jména, fotky a data narození.

 Ceník služeb