Healy je v češtině i ve slovenštině. Vyberte si edici, která splňuje vaše požadavky. Edice se liší pouze programovou výbavou. Kdykoliv si můžete Healy upgradovat na vyšší verzi dokoupením upgradu. 

EDICE HEALY GOLD

Obsahuje 3 skupiny frekvencí a vyhledávací Advisor Search modul.
Tato edice neumí provádět analýzu vašeho biopole.
Programy v ní vybíráte intuitivně dle vlastního uvážení či na základě doporučení Advisor Search modulu.

 1. Skupina Gold Cycle (zlaté frekvence) byly vyvinuty společně s portugalským ředitelem kliniky a výzkumným pracovníkem Nuno Ninou, který je aplikuje na tisíce klientů již více než 15 let. Zlatý cyklus je založen na programech: Čistý, péče, rovnováha, bytí, energie, relaxace a úleva. Program Rovnováha je navržen tak, aby harmonizoval bioenergetické pole fyzického těla, které je emocionálním tělem, zatímco Čistý podporuje zotavení z environmentálních příčin energetické nerovnováhy díky detoxikace jater, lymfy a oběhu. Program Péče lze použít, když máte pocit, že je váš systém obzvláště přetížený. Tyto tři programy lze použít střídavě každý den k harmonizaci vašeho bioenergetického pole. 

 2. Skupina Lokální Stimulace je zaměřena na bolest, chronickou bolest a psychické problémy. Většina programů v této skupině používá lepící elektrody pro konkrétní místa na těle. Běžné denní projevy jako migréna, deprese, úzkost, nespavost a další, najdete jako frekvenční programy pro návrat těla ke správným frekvencím, a tím i k vyřešení problému. 

 3. Skupina Bionergetická podpora obsahuje programy Koherence a Bioenergetická podpora, které byly vyvinuty na základě nejnovějších výzkumů a v souvislosti s aktuálními globálními výzvami. V nedávném výzkumu provedli holandští vědci komplexní analýzu dat z oblasti fyziky, biologie a kosmologie. Přitom objevili univerzální frekvenční vzorec, který je podle jejich teorie základem veškeré hmoty a života. Tyto frekvence jsou z velké části založeny na tetraktysu, kosmologickém a matematickém univerzálním klíči, který údajně objevil starověký řecký filozof a matematik Pythagoras před více než 2500 lety a který tvoří základ starověké teorie harmonie. 214 koherentních hlavních frekvencí z těchto vzorů jsou zabudované do programu IMF Coherence od Healy.Advisor Search modul. První možností této aplikace je to, že napíšete do okna pro vyhledání název problému a systém vám doporučí řešení. A to nejen na platformě harmonizace těla a energie, ale rovněž jako nutriční výživu pomocí Digital Nutrition modulu. Druhá možnost je využití asistenta systému, kde si najdete téma, kterého se problém týká, a systém vám navrhne frekvenční programy. Systém Healy Search má už v této době v sobě kolem 600 lékařských diagnóz. Nemyslíme tím, že byste nešli k lékaři, ale na základě jeho vyjádřené diagnózy můžete systémem Healy ještě podpořit léčení daného problému.


EDICE HEALY HOLISTIC

Obsahuje stejné programové skupiny jako edice HEALY GOLD a navíc dalších 5 dalších programových skupin a Advisor Search modul.
Tato edice neumí provádět analýzu vašeho biopole.
Programy v ní vybíráte intuitivně dle vlastního uvážení či na základě doporučení Advisor Search modulu.

 1. Bioenergetická harmonie 1“ a

 2. „Bioenergetická harmonie 2“ obsahují frekvenční programy zahrnující nejobvyklejší aplikace z každodenního života sestavené na základě zkušeností uživatelů. Tyto programové skupiny obsahují harmonizační frekvence na IMUNITNÍ SYSTÉMNACHLAZENÍ, ALERGIE, OČI, HORMONY, STŘEVA, NERVY, OHEBNOST, KARDIOVASKULÁRNÍ SYSTÉM, POTENCE, MENOPAUZA, MENSTRUACE MÍSTNĚ, GASTROINTESTINÁLNÍ , BAKTERIE, KRČNÍ MANDLE, CITLIVOST NA POTRAVINY, TOXINY, HLAVA, PROSTATA, PLÍCE, ŠTÍTNÁ ŽLÁZA….

 3. Duševní rovnováha (Mentální rovnováha) a podvědomí lidské bytosti jsou hostitelem všech pocitů a myšlenek, stejně jako všech mentálních charakteristik a specifických osobnostních rysů člověka. Lidská bytost je jednota skládající se z těla, mysli a duše. Jak ukazuje psychosomatika, lidé mohou mít fyzické potíže způsobené duševní nerovnováhou. Pokud je duševní život neporušený, je jedinec vyrovnaný a vitální.

 4. Meridiány 1 a

 5. Meridiány 2 vycházejí z Tradiční čínské medicíny (TCM), která tvrdí, že životní energie (Qi) proudí v kanálech neboli meridiánech. Podle této koncepce existuje dvanáct hlavních kanálů a každý poledník je přiřazen funkčnímu kruhu (orgánovému systému). Odpovídající akupunkturní body jsou proto navlečeny na meridiány jako perly na provázku. Kromě toho mají akupunkturní body vztahy nebo spojení s orgány nebo částmi orgánů, které akupunkturista aktivuje stimulací, a snaží se tak pozitivně ovlivnit stav orgánu. Jednotlivé programy těchto dvou skupin podle systému meridiánů Dr. Reinholda Volla jsou navrženy tak, aby harmonizovaly blokování v bioenergetickém poli jednotlivých meridiánů.


EDICE HEALY RESONANCE

Obsahuje stejné programové skupiny jako edice HEALY GOLD A HEALY HOLISTIC a navíc další 4 programové skupiny a modul Resonanční Analýza a Advisor Search modul.

Tato edice UMÍ provádět analýzu pomocí modulu Resonanční Analýza, který poskytuje možnost skenování našeho těla a biopole a výsledky aplikovat na dálku.

 1. Čakry slouží fyzickému tělu a jemnohmotnému tělu (auře) jako prostředníci a předpokládá se, že fungují jako druh transformátoru. Podle tohoto modelu jsou čakry spojeny s různými vrstvami aury a meridiány (energetickými cestami) těla a jsou také schopny absorbovat energie vesmíru a éterického světa. Kromě jemné interpretace čaker lze hlavní čakry fyzicky přiřadit orgánům a žlázám, se kterými mají být spojeny. Fyzické a psychické problémy často vedou ke změnám v těchto energetických polích. Frekvence této skupiny mají za cíl bioenergeticky harmonizovat tato centrální energetická centra a vrátit je zpět do jejich přirozené rovnováhy.

 2. Fitnes je prostředkem udržení kondice a rovnováhy pro tělesnou, duševní a emoční pohodu. Po pravidelné fyzické aktivitě by vždy měla následovat fáze zotavení. Kromě toho je nezbytné udržovat zdravou a vyváženou stravu bohatou na živiny a vlákninu. Fitnes je také charakterizováno pocitem vyrovnanosti a soustředění v nás samotných. Tyto programy zahrnují tělo i mysl. Pevně věříme, že vyvážená, udržitelná a holistická psycho-fyziologická konstituce musí zahrnovat obě tyto skupiny. Naše programy Fitnes se proto soustředí na harmonizaci bioenergetického pole ve čtyřech základních oblastech: svaly, výkon, váha a relaxace. Tato kombinace je proto vhodná pro všechny, kteří mají rádi sportovní a fitnes aktivity.

 3. Spánek je životně důležitý a slouží k regeneraci těla a zpracování dojmů dne. Narušený spánek nás může vyvést z rovnováhy a z dlouhodobého hlediska dokonce onemocnět. Delší poruchy spánku mohou vést k fyzické únavě, zdravotním deficitům a oslabení imunitního systému. Kromě toho může špatná kvalita spánku mít také negativní emoční účinek a namáhat naši psychiku. Jednotlivé programy této skupiny jsou navrženy tak, aby harmonizovaly vaše bioenergetické pole, aby se rychle uklidnily po dlouhém dni nebo po stresu z každodenního života a podporovaly hluboký a klidný spánek.

 4. Síla tří se zakládá se na starobylém systému tří přírodních energetických sil vyjádřených v bioenergiích ajurvédy. Tyto tři programy v každé skupině se vzájemně doplňují a posilují a vytvářejí silnou bioenergetickou synergii při střídavém používání. 

 5. Modul Resonanční analýza je odvozena od skutečného hledání, s čím dotyčný subjekt nejvíce rezonuje. Je to prakticky hledání odchylek od správné rezonance, a tím pádem systém jesně určí, kde je daný subjekt v disharmonii a navrhne řešení. Výsledkem analýzy je doporučení 5 programových skupin, a to sestupně podle důležitosti použití. Z této platformy si můžeme rovnou poslat harmonizaci s určením časového limitu, jak dlouho chceme harmonizaci využít. Lze zvolit doporučené časy, které jsou nejoptimálnější, propočítané podle Zlatého řezu.


EDICE HEALY RESONANCE PLUS

Obsahuje stejné programové skupiny jako edice HEALY GOLD A HEALY HOLISTIC A HEALY RESONANCE a navíc další 3 programové skupiny, Analyse Resonance modul, Analyse Aura Modul, Analyze Success Coach a Advisor Search modul.

Tato edice UMÍ provádět analýzu těla a biopole pomocí modulu Analýza Resonance a výsledky aplikovat na dálku.

Tato edice UMÍ provádět analýzu aury pomocí modulu Analýza Aury.

Tato edice UMÍ provádět osobní a profesní koučing pomocí modulu Analýza Success Coach.

 1. Učení je efektivní, pokud je zábavné a snadné a člověk je při něm uvolněný. Tato skupina obsahuje programy pro harmonizaci bioenergetického pole, které mohou podporovat paměť, koncentraci, snížení stresu, řešení problémů a kreativitu. Bioenergetické pole podporuje zdravé návyky, stejně jako učení a koncentraci.

 2. Kůže je náš největší orgán, který plní celou řadu životně důležitých funkcí. Slouží jako skladovací centrum pro lipidy a vodu a disponuje metabolickými a ochrannými schopnostmi. Pomocí těchto frekvencí můžeme dosáhnout harmonizace bioenergetického pole pro různé tkáně. Pokožka vašeho obličeje může odrážet vnitřní nerovnováhu, což může být například duševní nerovnováha nebo možná citlivost na jídlo. Frekvenční aplikace Healy mohou cílit na harmonizaci bioenergetického pole pro čistotu pleti. Pokud se rána nehojí dobře, tvoří se jizvy, které mohou být zdrojem nepohodlí. Neléčená jizva může vytvářet bioenergetické blokády, které mohou zatěžovat tělo i duši dotčené osoby. 

 3. Hloubkový cyklus H (Harmonic) je celostní systém pro všechny úrovně vaší existence. Je určen k tomu, aby vám pomohl proudit společně s cykly ve vašem životě, podporovat změny a přizpůsobit se jim. Vše v přírodě a vesmíru se vyvíjí v cyklech. Vše je vzájemně propojené, příroda hledá harmonii na všech úrovních.  Harmonické frekvence obsažené v programech Hluboký cyklus H jsou výsledkem deseti let výzkumu a používání Janem Poleszynským v jeho praxi. Patří mezi ně frekvence a harmonické kmity, které pocházejí z přírody, z naší planety, ze Slunce, stejně jako základní kosmické frekvence, frekvence, které vás spojují se Zemí a základní rezonance atmosféry a okolních planet. Tyto frekvence jsou informačními „dálnicemi“, které vám pomohou dosáhnout harmonii se sebou a s přírodou.

 4. Modul Analýza Aury nám nejenže ukáže, kde máme zátěž, ale také nám objasní v písemné formě, nad jakým tématem bychom se měli zamyslet a co pochopit. Výsledky jsou v češtině a dají se posílat jako PDF soubory. Energetická centra lidského těla mohou vykazovat různé energetické výchylky, které nám dávají jasně najevo, že dané energetické centrum máme oslabené a že bychom se měli zamyslet nad tím, jak toto centrum posílit. K posílení nám určitě pomůže Analýza aury a následně doporučená harmonizace. Oslabená energetická centra mění barevnost celé aury, to je fyzikálně měřitelné energetické pole člověka, které zná lidstvo po staletí. Dlouhodobým výzkumem byla vytvořena databáze zátěží na základě změny barvy aury na určitém místě. Závěrem analýzy je možnost frekvenčního posílení oslabených energetických center.

 5.  Success Coach Module – Modul úspěšného kouče obsahuje všechny oblasti Personal Coach a přidává k tomu nová témata, která jsou důležitá pro pracovní život. S tímto modulem můžete koučovat sami sebe, rodinu, přátele a klienty. Dále vám poskytuje nástroje k procvičování celostního koučování s druhými lidmi. Dosahuje optimální sladění osobního potenciálu a profesionálního úspěchu. Modul je velice vhodný pro profesionální koučování. Healy Coach modul vás za pomocí otázek navede k jádru problému vámi zvolené oblasti, jako jsou: Rodinné vztahy, Osobní vztahy, Sebeúcta, Duševní rovnováha, Sociální vazby, Spiritualita, Cíle, Potenciály a Kariéra.


EDICE HEALY PROFESSIONAL

Obsahuje stejné programové skupiny předchozích řad a navíc dalších 5 programových skupin, Analyse Resonance modul, Analyse Aura Modul, Analyze Success Coach a Advisor Search modul.

Tato edice UMÍ provádět analýzu těla a biopole pomocí modulu Analýza Resonance a výsledky aplikovat na dálku.

Tato edice UMÍ provádět analýzu aury pomocí modulu Analýza Aury.

Tato edice UMÍ provádět osobní a profesní koučing pomocí modulu Analýza Success Coach.

 1. Krása je programová skupina pro harmonizaci pole pokožky. Kůže tvoří fyzickou hranici mezi vnitřním a vnějším světem. Není to jen dýchací orgán, ale také viditelný „exponát“ představující krásu, mladistvost a zdraví. Vnější krása je rozhodujícím způsobem ovlivněna vnitřní krásou, která je zase ovlivněna faktory, jako je střevní zdraví, vnitřní rovnováha a blaženost.

 2. Zaměstnání zajišťuje cennou harmonizaci bioenergetického pole při vedení aktivního profesního života. Lidé, kteří vedou stresující pracovní život, se často cítí, jakoby se zasekli na běžícím pásu. Často se ocitají v situaci, kdy nemají čas ani příležitost soustředit se na své vlastní potřeby a přání. Pracovní a jiné povinnosti jim připadají mnohem důležitější než jejich vnitřní hlas, který jim říká, aby zpomalili nebo změnili směr. Pokud tento vnitřní hlas ignorují příliš dlouho, nebo neustále překračují své možnosti, tělo se může „vzepřít“, což může vést k deaktivaci celých funkčních oblastí. To zase může vést k dlouhodobé únavě, vyčerpání, poruchám spánku a přecitlivělosti na stres.

 3. Bionergetická Obrana je navržena tak, aby energeticky harmonizovala elektrocitlivost, stres, geopatogenní poruchy nebo negativní vlivy a chránily nás před energetickým zhroucením. Programová skupina Bioenergetická obrana rozvíjí svůj účinek přímo v informačním poli. Informační pole má celou řadu názvů, např. morfogenetické pole, akašické záznamy, atd. Informační pole je pole, které nás neustále obklopuje a zprostředkovává interakci mezi duševním a fyzickým světem.

 4. Digitální nutriční směsi – Všechny látky v různých částech našeho těla musí být v určité rovnováze. Digital Nutrition doporučuje programy, které obsahují rezonanční frekvence pro jednotlivé aminokyseliny, vitamíny a minerály pro harmonizaci vašeho bioenergetického pole. Kromě toho identifikuje životně důležité látky, které podporují vaši pohodu.

 5. Bioenergetická vitalizace je zaměřena na podporu revitalizace pomocí harmonizace vašeho bioenergetického pole a posílení vaší energie a vitality.


LÉKAŘKÁ EDICE HEALY

Lékařská edice Healy obsahuje následujících 7 programů: CHRONICKÁ BOLEST, CHRONICKÁ BOLEST ZAD, ZUBY MÍSTNĚ, KLOUBY MÍSTNĚ, MIGRÉNA, NESPAVOST, DEPRESE, ÚZKOST.

S touto edicí není možné upgradovat nebo si předplatit další programové skupiny a moduly. Tato programová skupina je obsažena i ve všech ostatních edicích pod názvem Lokální Stimulace.

Cena LÉKAŘSKÉ EDICE je 417 € bez DPH / 504,57 € s DPH.

Ostatní příslušenství Healy 

   Aktuální ceny a slevy Healy, postup nákupu