Soukromý prodej:

Přístroj Healy Proffesional zakoupen mnou 11/2021 včetně celého příslušenství, videí v mé skupině a podpory. Daruji k němu i cívku, která stojí 5400 Kč. Stav: jako nový, málo používaný. Kupní smlouva samozřejmostí, včetně převodu na nového majitele.  Cena za vše 30 000 Kč.

Přístroj Healy Resonance zakoupen mnou v roce 4/2020. Je to edice, ve které byla programová výbava jako u verze Resonance plus, který v tuto dobu ještě neexistoval a navíc je v ní skupina Klasické Homeopatie, která pak byla nahrazena Emocionální Homeopatií. Stav: jako nový, málo používaný. K přístroji přidám cívku v hodnotě 5400 Kč, cestovní obal v hodnotě 600 Kč a veškeré příslušenství. Kupní smlouva samozřejmostí, včetně převodu na nového majitele.  Cena za vše 20 000 Kč.

Skladem v e-shopu jsou všechny edice Healy. Ráda vám doporučím edici Healy a MagHealy podle vašich požadavků a potřeb.

Využijte aktuální marketingové akce a pořiďte si Healy za velmi výhodné ceny a slevy.  Doručení Healy do 3-5 dní. Přístroj Healy má dvouletou záruční lhůtu a lze jej do 14 dnů vrátit zpět bez uvedení důvodu.

Speciální marketingové akce:

1.7. -31.7. 2024 přístroj Healy Professional s 50% slevou za novou cenu 48 680 Kč. Cívka jako dárek zdarma.

13.7. -31.7. 2024 přístroj MagHealy Professional s 50% slevou za novou cenu  40 880 Kč. Meridiánový modul k přístroji zdarma. 


Plné ceny všech edicí Healy:

edice GOLD – 12 180 Kč (včetně DPH)

edice HOLISTIC -24 445 Kč (včetně DPH) 

edice RESONANCE – 36 480 Kč (včetně DPH)

edice RESONANCE PLUS – 60 895 Kč (včetně DPH) 

edice PROFESSIONAL – 97 340 Kč (včetně DPH)

Plné ceny edicí MagHealy:

MagHealy CLASSIC – 23 365 Kč (včetně DPH)

MagHealy PROFESSIONAL – 81 775 Kč (včetně DPH)


 

Jsem oficiálním zprostředkovatelem firmy Healy World. Pokud registraci provedete s mým reffer číslem, získáte automaticky moji technickou podporu, mé zkušenosti, BONUSY: materiály a zoomy zdarma, které vám usnadní používání přístroje, vstup do facebookové skupiny, kde najdete aktuální informace. 

Pokud váháte a rádi byste si nejprve přístroj vyzkoušeli, nabízím vážným zájemcům 20 minutovou online diagnostiku ZDARMA. Stačí jen vyplnit formulář:

  Vyplněním a odesláním formuláře potvrzujete, že jste byli informováni o zpracování a ochraně osobních údajů v souladu s GDPR.

  Postup registrace a nákupu přes e-shop HealyWorld:

  Přístroj si můžete zakoupit sami nebo s mou telefonickou pomocí přes e-shop. Zde jsou možnosti jak to provést. 

  1.varianta: Zavolejte mi, napište mi.  Uděláme spolu registraci a nákup můžeme také udělat spolu. Stačí jen vyplnit webový formulář:

  Zavolejte mi

   Vyplněním a odesláním formuláře potvrzujete, že jste byli informováni o zpracování a ochraně osobních údajů v souladu s GDPR.

   Po telefonu vás zaregistruji na stránky Healy World a popřípadě vám pomohu s nákupem, platbou, která může být i v českých korunách. Celý telefonní hovor zabere asi 10 minut vašeho času. Dokonce se můžete jen zaregistrovat a nákup uskutečnit později už sami.

   2.varianta: Proveďte registraci a nákup bez mé asistence, kliknutím na tlačítko níže. 

   Kliknutím na odkaz níže budete přesměrováni přímo na stránky Healy World, poté potvrdíte „YES, this is my reffer Number“. Vyberte pak v pravo nahoře češtinu. Posuňte se úplně dolů na stránku, vyberte vpravo dole Společnost/ Registrace (Company/ sign up) a proveďte  registraci.

   Toto je moje  Reffer číslo ID 5011-7959-5444 oficiálního zprostředkovatele. 

   Registrovat se můžete jako independent member (budoucí prodejce) nebo jako customer (zákazník). Do emailu vám přijdou aktivační linky a pak můžete nakupovat.

   Pokud se zaregistrujete jako zákazník, kdykoliv v budoucnu můžete změnit status na obchodníka a naopak. Je výhodnější se zaregistrovat jako independent member (obchodník).

     Udělejte si registraci a nákup sami   

   3.varianta: Proveďte registraci a nákup pomocí textového návodu, který je zde.

   POSTUP REGISTRACE A NÁKUPU. pdf

   Proč má firma MLM systém?

   Cílem firmy je minimalizovat náklady na prodej přístroje, aby byl přístroj cenově dostupný široké populaci ve srovnání s přístroji jiných firem, které jsou několikati násobně dražší a nemají takovou softwarovou výbavu jako Healy.

   Marketing firmy má MLM, který pro koncového zákazníka a také obchodníka není podmíněn žádnými dalšími povinnými minimálními nákupy ani udržovacími poplatky jako většina MLM. Můžete si přístroj Healy koupit pro sebe a být pouze koncovým zákazníkem nebo se stát obchodníkem.