Jak si koupit Healy, MagHealy

Jsem oficiálním zprostředkovatelem firmy Healy World. Pokud nákup uděláte přes moji osobu, získáte tím moji technickou a osobní podporu, mé zkušenosti, materiály a zoomy zdarma, které vám zrychlí a usnadní používání přístroje. Ráda vám zprostředkuji nákup přístroje, tím, že vás zaregistruji na stránky Healy World a pomohu vám s nákupem, platbou, která může být i v českých korunách. Celý telefonní hovor včetně vaší registrace a následného nákupu zabere asi 10 minut vašeho času. Dokonce se můžete jen zaregistrovat a nákup uskutečnit později už sami.

Ráda vám předám vše, co o něm vím a co s ním umím. Pokud se budete chtít stát obchodníkem, tak vám ráda předám své zkušenosti. Pokud se zaregistrujete jako zákazník, kdykoliv v budoucnu můžete změnit status na obchodníka.

Pokud nechcete být se mnou v osobním kontaktu a přesto byste chtěli vlastní Healy nebo MagHealy, tak vám nabízím možnost provést celou registraci a nákup sami bez mé telefonické asistence. Stačí mi jen napsat a já vám pošlu link s mým referenčním číslem (referral number) a jednoduchým písemným postupem. I v tomto případě máte nárok vše, co nabízím zdarma, stačí mi jen napsat, že jste provedli registraci a nákup a já vám vše pošlu.

Návody na použití přístroje jsou v češtině a samotný Healy je také v češtině. Obsluha je poměrně jednoduchá, je potřeba jej spárovat buď s telefonem nebo tabletem.

Bohužel se mi často stává, že mi volají lidé, kteří koupili Healy od někoho jiného a neví, jak jej používat a jejich sponzoři jim nejsou schopni pomoci a chtějí ode mě poradit. Ráda i vám poskytnu informace a zkušenosti za cenu 500 Kč /30 minut nebo 800 Kč/ 60 minut.

Pokud máte zájem o Healy, vyplňte prosím tento formulář nebo mi rovnou zavolejte na tel. 604288025.

[formulář]

Cílem firmy je minimalizovat náklady na prodej přístroje, aby byl přístroj cenově dostupný široké populaci ve srovnání s přístroji jiných firem, které jsou několikati násobně dražší a nemají takovou softwarovou výbavu jako Healy.

Marketing firmy má MLM, který pro koncového zákazníka a také obchodníka není podmíněn žádnými dalšími povinnými minimálními nákupy ani udržovacími poplatky jako většina MLM. Můžete si přístroj Healy koupit pro sebe a být pouze koncovým zákazníkem nebo se stát obchodníkem. Přístroj Healy má dvouletou záruční lhůtu a lze jej do 14 dnů vrátit zpět bez uvedení důvodu.

Obsluhu přístroje Healy zvládne téměř každý. Dokonce jsem koupi zprostředkovávala i několika seniorům nad 70 let a obsluhu zvládají velmi dobře. Pro obsluhu Healy je důležité umět zacházet s dotykovým telefonem nebo tabletem. Přístroj Healy se ovládá přes aplikace buď v dotykovém telefonu nebo tabletu.

Aktuální ceny všech edicí Healy:

edice GOLD je za 505 EUR (včetně DPH)

edice HOLISTIC je za 1013 EUR (včetně DPH)

edice RESONANCE sleva 35%  ceny do 31.5. 2023 – nová cena 983 Euro (včetně DPH)

edice RESONANCE PLUS sleva 35% z této ceny do 31.5. 2023 – nová cena 1640 Euro

edice PROFESSIONAL  sleva 35% z této ceny do 31.5. 2023 – nová cena 2622 Euro (včetně DPH) 

    Vyplněním a odesláním formuláře potvrzujete, že jste byli informováni o zpracování a ochraně osobních údajů v souladu s GDPR.