Ostatní příslušenství

Společnost Healy World má v nabídce veškeré náhradní díly k přístroji Healy, včetně náramků, kabelů, elektrod, které jsou zdarma ke každému přístroji Healy a jsou součástí dodávky. Dále poskytuje záruční i pozáruční servis všech přístrojů Healy a jejich hardware. Jakmile vás zaregistruji, budou vám na email zaslány přístupové údaje do vašeho vlastnického a zároveň e-shopového účtu, kde si sami můžete nakoupit vše co zde uvádím a mnoho dalšího.

Healy Coil (Cívka):

Teslův typ dvojité cívky je nové a jedinečné příslušenství Healy. Byla původně vyvinuta pro osoby, které mají kontradiakce na mikroproudy: osoby s léky na ředění krve, těhotné, epileptici, osoby po chemoterapii. Cívka se nasazuje přímo na přístroj Healy a spuštěním vybraného programu v růžové aplikaci dochází k přenosu frekvencí právě bez mikroproudů. Cívka není náhrada za kabelové elektrody (náramky), které se používají k ovlivňování biopole pomocí kombinace frekvencí a mikroproudů. Cívka je vhodná úplně pro všechny i bez kontradiakcí, kteří nechtějí mít na těle náramky a kabeláž, která nedovoluje některé aktivity. Cívka není potřebná pro posílání frekvencí do biopole na dálku v modré aplikaci.

Cena Healy Coil je 223,85 včetně DPH.

Healy Watch ( Hodinky):

Smart hodinky, které celý den monitorují vaše tělo a vyhodnocují zátěžové parametry. Po vyhodnocení je možné okamžitě spustit frekvenční programy, které vám nejvíce pomohou dostat své tělo, energii a mysl do rovnováhy nebo relaxace. Díky aplikaci Healy Watch ve svém smartphonu můžete vidět výsledky v mnoha režimech – denní, týdenní, měsíční… Pokud si pořídíte aplikaci Healy Connector, systém vám sám doporučí nejlepší programy a je schopen vám vytvořit týdenní plán pro dosažení vaší pohody. Součástí výsledků je i doporučení pro doplnění konkrétních nutričních hodnot. Pokud uznáte za vhodné, můžete použít doplnění potřebných látek za pomoci frekvenčních programů Healy Watch DN.

Funkce fitness:

Dýchací cvičení
Sledování aktivity – kroky, vzdálenost, spotřeba kalorií, čas aktivity, denní cíl
Sledování tréninku pro 10 sportů – běh, cyklistika, posilovna, turistika, basketbal, fotbal, badminton, tenis, tanec, jóga atd.

Lifestylové funkce:

Funkce SOS
Kontroluje příchozí zprávy jako volání, SMS, WhatsApp, WeChat, Facebook atd.
Vibrační alarm
Ovládání přehrávače hudby
Předpověď počasí
Vyhledávač telefonu
Časovač

Něco málo z funkcí Healy Watch:

Tyto zahrnují:
Počítadlo kroků
Počítadlo spálených kalorií
Počítadlo vzdálenosti
BPM (tepů za minutu) / srdeční frekvence
Vypracuje historii
Aktivní minuty
HRV (variabilita srdeční frekvence)
Doba a stav spánku

Cena Healy Watch včetně hardwaru je 229,90 včetně DPH.

Cestovní pouzdro:

Cena Pouzdra je 20,23 včetně DPH.

Sada Animal Kit:

Naši zvířecí miláčci potřebují péči a tak nejen že máme speciální řemínky pro ně, ale taky celou programovou skupinu HealAdvisor Animal Modul.

Cena Animal Kit je 59,29 včetně DPH.

Hardwarový upgrade edicí:

Pokud nemáte finanční obnos na verzi, která by se vám líbila, můžete si pořídit verzi nižší a postupně si dokoupit upgrady na vyšší verze a doplatit jenom rozdíl mezi verzemi edicí. Taky si můžete koupit nižší verzi a pokud se stanete zprostředkovatelem – obchodníkem můžete dostat za doporučené prodeje od společnosti odměny ve formě jednotlivých upgradů na nejvyšší verzi. 

Všechny edice Healy jdou postupně nebo jednorázově upgradovat na vyšší verze. 

O podrobné cenové info mi napište, pošlu vám ho emailem. 

Další Moduly aplikací:

Jde o různé speciální skupiny programů. Stejně jak u dokupování jednotlivých programových skupin, můžete si i zde dokoupit celý modul namísto toho, abyste si museli koupit celý upgrade na vyšší verzi Healy. Stejně jak u dokupování programových skupin je zapotřebí dát pozor na to, že některé moduly se kupují jednorázovou platbou, ale jiné moduly aplikací mají formu měsíčních poplatků!

Aktuální ceny a slevy, postup nákupu